خرید حضوری

تحویل یا خرید حضوری از اسپرت مایکت

شایان ذکر است هر دو شعب اسپرت مایکت همه روزه غیر از تعطیلات رسمی از ساعات 12 الی 20 آماده خدمت رسانی میباشند و امکان خرید حضوری میسر میباشد لذا سرویس فوق صرفا جهت نگه داشتن کالا برای مشتری جهت جلوگیری از سفارش سایر کاربران و اتمام موجودی میباشد.

چرا تحویل حضوری؟

مهم‌ترین هدف راه‌اندازی این مراکز، پذیرش و ارائه خدمات به کاربرانی است که به دلایل مختلف تمایل به دریافت سفارش یا تحویل دادن کالای مرجوعی خود به صورت حضوری دارند. همچنین امکان دریافت سفارش‌ها در فروشگاه از نظر سرعت و قیمت با دریافت سفارش‌ها در آدرس‌های وارد شده توسط کاربر متفاوت است.

هزینه‌ی کمتر
هزینه‌ی ارسال سفارش‌هایی که به صورت حضوری تحویل می‌شوند برای خریدهای کمتر از 200 هزار تومان همواره معادل 14.500 تومان است. این درحالی ست که هزینه ارسال سبدهای خرید کالاهای سنگین وزن و سایز لارج در سفارش‌هایی که به انتخاب کاربر به آدرس او ارسال می‌شوند با توجه به وزن و ابعاد محاسبه می‌شوند.

سرعت بیشتر
در این سرویس سفارش‌ها سریع‌تر تحویل داده می‌شوند. برای مثال سفارش هایی که بعد از ساعت 9 صبح ثبت شوند ارسالشان به روز کاری بعد موکول میشوند, شما می‌توانید با انتخاب یکی از شعب تحویل حضوری، در صورتی که کالا در انبار موجود باشد سفارش خود را حتی زیر 10 دقیقه دریافت کنید.

آدرس ها

شعبه 1: تهران - میدان منیریه - مرکز تجاری حکمت ایرانیان - طبقه همکف - واحد 17 - تلفن: 02133632199

شعبه 2: تهران - میدان منیریه - مرکز تجاری حکمت ایرانیان - طبقه منفی یک - واحد71 - تلفن: 02166454539

     

در صورتی که محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده اید و قصد تحویل حضوری آنرا دارید فرم زیر را تکمیل نمایید