خدمات چاپ کاترپلاتر

 چاپ کاتر پلاتر

امروزه از برش شبرنگ (کاتر پلاتر) استفاده‌های متنوعی می‌شود. کاترپلاتر یک دستگاه دیجیتال است که می‌تواند خطوط را ببرد یا ترسیم کند و می‌توان بر روی استیکر با ایجاد برند، نام، لوگو و توضیح خدمات شرکت یا واحد تجاری تبلیغات خود را با ظرافت و دقت بسیاری در دید عموم قرار داد.

شبرنگ چیست؟

شبرنگ نوعی ماده براق است که در هنگام تاریکی و نور کم نور را ساطع می‌کند و در ترکیب آن از از فسفر و فلورسین استفاده شده است. نوع دیگر آن روزرنگ است که بافت آن در روز امکان انعکاس نور را دارد.

برش شبرنگ (کاتر پلاتر)

کاتر پلاتر یک دستگاه دیجیتال است که می‌تواند خطوط را ببرد یا ترسیم کند. بدین منظور معمولا از یک تیغ به قطر یک سوزن و یک قلم بصورت ماژیک یا خودکار استفاده می‌شود.کاتر پلاتر با پلاتر متفاوت است. "پلاتر" به چاپگر عریضی گفته می‌شود که برای چاپ با کیفیت با کاربرد فضای داخلی و سرپوشیده استفاده می‌شود ولی منظور از واژه "پلاتر" در نام "کاتر پلاتر" اشاره به توانایی ترسیم با قلم این دستگاه است.تیغ‌های کاتر پلاتر می تواند موادی مثل کاغذ، برچسب، روزرنگ، شبرنگ، وینیل، فیلم، طلق، مقوا،... را درحالی که روی سطح صاف پلاتر قرار گرفته باشند به تکه های کوچکتر ببرند. این کار با اتصال به یک رایانه که به برنامه‌های نرم افزاری ویژه برش رسم‌ها و طرح ها مجهز شده است امکان پذیر است. این نرم افزارهای رایانه‌ای مسئول ارسال طرح‌های برشی و ابعاد آنها هستند تا به تیغ جهت برش درست، دستورات لازم را بدهند. در سال‌های اخیر استفاده از کاتر پلاترها مورد توجه علاقمندان کاردستی‌های کاغذی مانند طراحان و سازندگان کارت و غیره قرار گرفته است. این ابزارها به شما امکان می‌دهد که اشکال دلخواهتان را به دقت بریده و بخوبی عینا تکرار کنید.

از دیگر کاربردهای کاتر پلاتر می‌توان به ایجاد استیکر و نشان‌های مخصوص چسباندن بر روی سطوح بخصوص برای جنبه‌های تبلیغاتی روی استیکر اشاره کرد. می‌توان بر روی استیکر با ایجاد برند، نام، لوگو و توضیح خدمات شرکت یا واحد تجاری تبلیغات خود را با ظرافت و دقت بسیاری در دید عموم قرار دهیم. همچنین می‌توان بر روی خودروهای اسپرت جهت تزیین و زیبایی بیشتر از دستگاه کاتر پلاتر استفاده کرد.

        

   درباره ما  قوانین و مقررات  وبلاگ

02133632199

www.sportmyket.com 

نظرات
  ارسال نظر
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • لطفا برای پیشرفت در کیفیت و عملکرد ما پیشنهاد بدهید.
  • میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.