فروش سازمانی یا business to business) B2B) 

یکی از روش‌های فروش است که به وسیله آن کالاها و محصولات‌ به سازمان‌های دولتی و خصوصی بزرگ و کوچک و خریداران عمده فروخته میشود. با توجه به توسعه تجارت الکترونیک، فروش سازمانی نیز به فضای آنلاین وارد شده است و با سرعت زیادی در سراسر جهان در حال رشد است.  تحقیقات نشان می‌دهد که ارزش بازار جهانی تجارت الکترونیک در حوزه فروش سازمانی در سال ۲۰۲۱ بیش از  ۸ هزار میلیارد دلار بوده است و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۷ به بیش از ۱۸ هزار میلیارد دلار برسد.

روند خرید در این پلتفرم متناسب با نیاز سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها و کسب‌وکارها طراحی شده است. در پلتفرم اسپرت مایکت، خریداران می‌توانند به صورت پلکانی و متناسب با تعداد کالاهایی که قصد خرید آنرا دارند، از تخفیف ما بهره مند گردند.

سوالات متداول
بله, اشخاص حقیقی می­توانند همزمان با معرفی مشخصات فروشگاه خود، شخصی را به عنوان نماینده خود جهت ارتباط و هماهنگی با تعدادبالا معرفی نماید.
اگر در جریان تحویل، قبول، استفاده یا دسترسی به کالاها، خسارت مالی یا آسیب و جراحات شخصی ناشی از تقصیر یا عدم مراقبت در تولید، بسته بندی یا تحویل کالا رخ دهد از جمله مواردی چون استاندارد پایین، معیوب یا مضر بودن اجزای تشکیل دهنده ی کالا، آلودگی کالا یا هرگونه قصور و تقصیر از ناحیه ما بوده باشد ، اسپرت مایکت در مقابل تعدادبالا، کارکنان و نمایندگان وی و خریدار و اشخاص ثالث مسئول جبران کلیه خسارات وارده خواهد بود.
خریداران در پلتفرم اسپرت مایکت سازمانی، فقط شرکت‌های خصوصی، دولتی، سازمان‌ها یا اشخاصی هستند که پروانه کسب دارند.
برای اطلاع از قیمت ها باید فرم انتهای صفحه را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
برای خرید سازمانی کالا در «اسپرت مایکت» نیاز به ثبت‌نام مجزا نیست و فقط کافی است جزء خریداران اسپرت مایکت باشید و قبلا به عنوان خریدار در اسپرت مایکت ثبت‌نام کرده باشید.
در صورتی که کالایی مشکل فنی داشته باشد، امکان مرجوعی همان کالا وجود دارد و نه تمامی کالاهایی که فروخته شده است.