فیلتر


ورزش های رزمی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

ورزش رزمی

ورزش رزمی یکی از رشته‌های ورزشی و شامل بوکس، تکواندو، دفاع شخصی، کشتی و ده‌های رشته دیگر است. در این ورزش، دو حریف مقابل هم قرار می‌گیرند و با یکسری تکنیک‌ها باید از خودشان دفاع کنند تا در برابر ضربه‌های حریف، آسیب نبینند و امتیازشان کم نشود. در این ورزش احتمال آسیب دیدن زیاد است، به همین دلیل باید از تجهیزات مخصوص استفاده کرد تا میزان آسیب را به حداقل رساند. به جز این، پوشیدن لباس مخصوص یکی از آداب‌های مهم ورزش‌های مختلف است و لباس هر رشته ورزشی با دیگری فرق می‌کند. لوازم ورزش رزمی شامل صدها محصول می‌شود که باید براساس نیاز خود و ورزشی که در آن مشغول هستید، مدل مناسب را خریداری کنید.

انواع لوازم ورزش رزمی

دستکش بوکس یکی از اصلی‌ترین تجهیزات لازم برای افرادی است که در رشته بوکس فعالیت دارند. این دستکش جنس مخصوص دارد و از مچ و انگشتان شما به خوبی مراقبت می‌کند تا در اثر ضربه‌های مختلف آسیب نبیند و نشکند. پوشیدن این دستکش، شرط ورود به میدان است. چه با حریف به تمرین بپردازید و چه به‌صورت تک نفره با کیسه بوکس ورزش کنید، بهتر است این دستکش را در دست کنید و بعد ضربه بزنید. این محصول دارای فوم مخصوص بوده و با چسب بسته می‌شود.
کیسه بوکس یکی دیگر از محصولات موجود در دسته لوازم ورزشی است که برای مشت‌زنی استفاده می‌شود. شما می‌توانید با کیسه بوکس، ضربه‌های خود را به خوبی تقویت کنید، تکنیک‌های مشت‌زنی را یاد بگیرید، مچ خود را قوی کنید و اصول بوکس را یاد بگیرید. داخل کیسه‌ها فوم مخصوص قرار دارد و روکش این محصول از جنس چرم یا چرم مصنوعی است. شما باید کیسه را در جایی مناسب از سقف آویزان و تمرین را شروع کنید.
لباس دفاع شخصی، لباس تکواندو و لباس کاراته از دیگر وسایل ضروری برای ورزش‌های رزمی است که باید براساس رشته ورزشی خود، لباس مناسب را خریداری کنید. این محصولات از جنس نخ دوخته شده و بسیار سبک و راحت است و به شما اجازه حرکت آزادانه را می‌دهد. این لباس‌ها دو تکه و شامل نیم‌تنه بالا و نیم‌تنه پایین هستند و رنگ‌بندی مختلف دارند.

برندهای تولیدکننده انواع لوازم ورزش رزمی

شما می‌توانید انواع تجهیزات رزمی را از برندهایی مثل گرین هیل Green Hill، آدیداس Adidas، دیدو Dido، فاکس Fox و جورکس Joerex خریداری و کیفیت را به معنای واقعی لمس کنید.