ثبت نام

تخفیف های جذاب اسپرت مایکت را در اپیکیشن دنبال کنید.

فقط استفاده از حروف انگلیسی مجاز است
لطفا نام و نام خانوادگی را بصورت کامل و به فارسی وارد کنید.
انتخاب فایل

این صفحه حاوی اطلاعات مالکانه و دیگر اطلاعات حق نسخه برداری است، مواردی که شرایط و ضوابط آن ها باید رعایت و پیروی شوند.

1- کاربران سایت می توانند یک نسخه از تمام محتوای سایت را برای مصارف شخصی و غیرتجاری به شرط عدم تغییر در ماده ها به هر طریق، حذف یا تغییر علائم تجاری یا حقوق نسخه برداری، بارگیری یا چاپ کنند. همه موارد موجود در سایت صرفا برای اهداف قانونی عرضه شده اند. هیچ بخشی از اطلاعات موجود در سایت را نمی توان بدون مجوز کتبی از <sportmyket> برای مصارف تجاری کپی، توزیع یا منتقل کرد. <sportmyket>کلیه حقوق مالکیت کامل مادی و معنوی قسمت های بارگیری شده از این سایت را بر خود محفوظ می دارد.

2- <sportmyket>نمی خواهد هیچ گونه اطلاعات محرمانه یا مالکانه ای از طریق سایت از شما دریافت کند. لطفاً در نظر داشته باشید که اطلاعات یا مواردی که به  <sportmyket>ارسال می کنید، محرمانه تلقی نخواهد شد. با ارسال هر گونه اطلاعات به <sportmyket>در حقیقت به سایت به صورت نامحدود و غیر قابل فسخ، این حق را می دهید که اطلاعات شما را به کار برده، پردازش، نمایش، اجرا، تغییر، انتقال، توزیع نماید و همچنین موافقت می کنید که <sportmyket>از هر گونه نظر، عقیده، مفهوم، مهارت، فن یا روشی که برای ما ارسال کرده اید آزادانه و با هر هدفی استفاده کند.

3- اطلاعات موجود در این سایت "همانگونه که هستند" عرضه شده و دربرگیرنده هیچ گونه تضمین صریح یا ضمنی نیستند. این موضوع شامل تضمین های تلویحی قابلیت عرضه در بازار، سازگاری برای مقاصد خاص یا عدم تخطی از قوانین بوده و تنها به همین موارد محدود نمی شود.

4- اطلاعات این وب سایت ممکن است حاوی اشکالات فنی یا خطاهای تایپی و چاپی باشند. اطلاعات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کرده یا به روزآوری شود. <sportmyket>ممکن است هر زمان که نیاز باشد بدون اطلاع قبلی در محصولات یا برنامه های تشریح شده بهینه سازی انجام داده و یا تغییر ایجاد کند. لینک های این محدوده شما را به خارج از وب سایت www.sportmyket.com یا www.sportmyket.ir هدایت خواهند کرد. سایت هایی که لینک آن ها در این جا وجود دارد تحت کنترل و نظارت <sportmyket>نیستند.<sportmyket>هیچ مسئولیتی در قبال محتوای سایت های لینک شده یا لینک های موجود در آن ها و نیز تغییرات یا به روزآوری چنین سایت هایی ندارد. محتوای هیچ کدام از لینک ها الزاماً مورد تایید <sportmyket>نیست.

5- اطلاعات وب سایت <sportmyket>ممکن است حاوی اشتباهات یا خطاهای تایپی و چاپی باشد .به همین خاطر صحت یا کامل بودن اطلاعات سایت یا قابلیت اطمینان هیچ پیشنهاد، نظر، عبارت، یا سایر اطلاعات نمایش داده شده و یا توزیع شده توسط وب سایت <sportmyket>را تضمین نمی کند. مسئولیت هر گونه اعتماد و استناد به پیشنهاد، نظر، عبارت، یادداشت یا سایر اطلاعات بر عهده خود شما خواهد بود. <sportmyket>حق تصحیح هرگونه اشکال یا جا افتادگی را بر اساس صلاحدید و بدون اطلاع قبلی در هر بخش از سایت، بر خود محفوظ می دارد. <sportmyket>ممکن است هر زمان بدون اطلاع قبلی در محتوای سایت، اطلاعات، محصولات، برنامه ها و خدمات شرح داده در وب سایت <sportmyket>تغییر ایجاد کند.

6- <sportmyket>باخبر شده که اشخاص ثالث غیرمجاز برای فریب افکار عمومی اقدام به ارسال ایمیل های کلاهبرداری کرده و ادعا می کنند که برنامه های ترویجی و ترفیعی اجرا می کنند. از این نمونه می توان به ایمیل های ناخواسته ای است که ادعا می کنند گیرندگان، برنده اعانه یا قرعه کشی شده و یا پیشنهاد کار می دهند، اشاره نمود. تصدیق می کنیم که هیچ یک از این ایمیل ها ترفیعات/پیشنهادات رسمی <sportmyket>نبوده و بنابراین ما هرگونه ارتباط یا مسئولیتی درباره چنین ایمیل هایی را نمی پذیریم. توصیه می کنیم که گیرندگان چنین ایمیل هایی از پاسخ دادن و یا عرضه اطلاعات شخصی خود به آن ها خودداری کنند.

با احترام

(مدیریت فروشگاه اینترنتی اسپرت مایکت)