ثبت نام

فرم ثبت نام

فقط استفاده از حروف انگلیسی مجاز است
لطفا نام و نام خانوادگی را بصورت کامل و به فارسی وارد کنید.

معرفی
به پلتفرم اسپرت مایکت خوش آمدید. در این سند شرایط و ضوابط حاکم بر دسترسی و استفاده از اسپرت مایکت، خدمات اسپرت مایکت و ... ارائه شده است. لطفا قبل از عضویت در پلتفرم اسپرت مایکت، این توافق نامه و کلیه اطلاعات مرتبط دیگری را که در این توافق نامه به آنها اشاره شده است را با دقت مطالعه نمایید زیرا تمامی مطالب ذکر شده حاکم بر تعامل اسپرت مایکت با شما می‌باشد. با ثبت نام و استفاده از اسپرت مایکت، شما موافقت خود را با این شرایط و ضوابط اعلام می‌نمایید. در صورت عدم موافقت با شرایط و ضوابط از ثبت نام در این پلتفرم خودداری نمایید.

عناوین، تعاریف و مفاهیم
عناوین، تعاریف و مفاهیم بکار گرفته شده مبتنی بر زبان و ادبیات فارسی و در حدود تجارت الکترونیکی می‌باشد و در صورت عدم تعریف واژه‌ای که در این عنوان قید نشده، در چارچوب مقررات، قوانین و عرف تجارت الکترونیکی تفسیر می‌گردد.

مشتری: هر شخصیت حقیقی یا حقوقی است که نسبت به تامین محصولات مجاز (کالاها و خدمات) مورد نیاز خود از طریق بایا اقدام می‌نماید.

فروشنده: هر شخصیت حقیقی یا حقوقی ذی‌صلاح که با تایید قرارداد نسبت به تامین محصولات مجاز (کالاها و خدمات) خود به منظور ارائه، عرضه، و یا فروش اقدام می‌نماید.

محصول (کالا / خدمت) قابل قبول: محصولی است مجاز که مشخصات ابرازی آن در اسپرت مایکت با محصول ارائه شده از نظر کمیت و کیفیت مطابقت داشته و مقررات کشور را رعایت کرده باشد. همچنین محصول ممنوع، تقلبی یا غیراصل نباشد و عیب، ایراد، نقص، صدمه‌ای بر خلاف مشخصات ابرازی نداشته باشد.

محصول بدلی (Fake): محصول بدلی محصول غیرقابل قبول است که در کمیت و یا کیفیت و یا نظامات دچار کمبود است. تفاوت در برند یا علائم تجاری، وزن یا مشخصات ظاهری، مدل، بسته‌بندی، استاندارد، گارانتی و ... مصادیقی از نقص کمیت و کیفیت می‌باشد.

فضای الکترونیکی و امکانات دیجیتالی: امکان تعریف محصولات در اسپرت مایکت و بروزرسانی آن (ها)، امکان دسترسی پایدار مشتریان به محصولات اسپرت مایکت و تسهیل فرآيند فروش کالا یا ارائه خدمات

واجد شرایط بودن برای عضویت
عضویت در اسپرت مایکت برای افراد زیر 18 سال امکان‌پذیر نیست. بنابراین اسپرت مایکت در ابتدا اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان آن قادر به انعقاد قرارداد قانونی باشند. اسپرت مایکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت اثبات سن کمتر از 18 سال دسترسی هر شخص را محدود و یا مسدود نماید.

حساب شما و تعهدات ناشی از ثبت نام
هنگامی که در بایا ثبت نام ‌کنید، ملزم به ارائه اطلاعات صحیح و ثبت نام هستید.

با عضویت در اسپرت مایکت، موافقت خود را در خصوص موارد و شرایط زیر اعلام می‌نمایید:

- شما اطلاعات کامل، صحیح و دقیق فعلی خود را طبق فرم ثبت نام"اسپرت مایکت" ارائه خواهید کرد.
- مسئولیت حفظ محرمانه بودن و محدود نمودن دسترسی ، استفاده از حساب و رمز عبور و کلیه فعالیت‌هایی که با آن حساب کاربری و رمز عبور اتفاق می‌افتد، بر عهده شخص ثبت نام شده است. عضو موافقت می‌کند که هرگونه استفاده غیر مجاز از رمز عبور یا حساب کاربری و هرگونه نقض امنیت را فوراً به اسپرت مایکت اطلاع رسانی نماید. اسپرت مایکت به هیچ وجه مسئولیتی در قبال از دست دادن مستقیم یا غیرمستقیم سود یا خسارت ناشی از افشای نام کاربری و یا رمز عبور شخص عضو نخواهد داشت. شایان ذکر است که هیچ زمانی نمی‌توانید بدون کسب اجازه صریح صاحب حساب، از حساب شخص دیگری استفاده کنید.
- در صورت هرگونه استفاده نامناسب، غیر مجاز یا غیرقانونی از حساب شما توسط خودتان یا هر شخصی که به اسپرت مایکت و یا خدمات آن خسارتی وارد کند، متعهد به جبران آن هستید.
- برای اینکه اطلاعات ثبت نامی شما درست، دقیق، به روز و کامل باشد، باید آنها را به موقع بروزرسانی نمایید. اگر هرگونه اطلاعات غیر واقعی، نادرست، قدیمی یا ناقص ارائه دهید یا اسپرت مایکت دلایل قابل استناد برای اثبات خلاف واقع بودن، نادرست بودن، قدیمی یا ناقص بودن این اطلاعات داشته باشد، حق دارد دسترسی شما به پلتفرم و/یا عضویت شما در پلتفرم را به حالت تعلیق درآورد، محدود یا لغو کند.
- اسپرت مایکت می‌تواند (در صورت لزوم) هرگونه تحقیق و بررسی (چه مستقیم و چه از طریق شخص ثالث) را انجام دهد و از شما بخواهد اطلاعات یا مستندات بیشتری را برای تأیید/تصدیق هویت و کسب و کار خود در اختیارش قرار دهید. اگر شما نماینده یک کسب و کار هستید یا از طرف یک واحد کسب و کار ثبت نام کرده‌اید، اطلاعات یا اسناد درخواستیِ ما شامل پروانه کسب (مجوز کسب و کار) شما، روزنامه رسمی تاسیس و آخرین تغییرات دارندگان حق امضاء مجاز و سایر اسنادی باشد که نشان دهنده اختیارات هر شخصی برای اقدام از طرف آن واحد کسب و کار است. شما متعهد می‌گردید که در صورت عدم ارائه اسناد و مدارک درخواستی، اسپرت مایکت بدون هیچ گونه مسئولیتی می‌تواند دسترسی شما به پلتفرم و یا عضویت شما در پلتفرم را محدود، تعلیق یا لغو کند. همچنین اسپرت مایکت حق لغو حساب‌های تأیید نشده یا حساب‌هایی که برای مدت طولانی غیرفعال بوده‌اند را دارا می باشد.

ارتباطات الکترونیکی و تعهدات اسپرت مایکت
اسپرت مایکت متعهد است فضای الکترونیکی و امکانات دیجیتالی مناسب جهت تعامل با اسپرت مایکت را به شما ارائه نمایند.

اسپرت مایکت متعهد است کلیه ابلاغ‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها را با سرشماره پیامکی 2000262695 و یا نشانی پست الکترونیکی sportmyket@gmail.com  انجام دهد.

تبصره 1: در صورت تغییر سرشماره پیامکی و یا نشانی پست الکترونیکی، موضوع از طریق درگاه ارتباطی اسپرت مایکت و خریدار ابلاغ می‌گردد.

این امکان وجود دارد که اسپرت مایکت با شما از طریق ایمیل، پیامک یا ارسال اعلانات در sportmyket.com ارتباط برقرار کند. کلیه اخطارها، الحاقیه‌ها، قراردادها و سایر مکاتباتی که اسپرت مایکت به صورت الکترونیکی به شما ارائه می‌دهد، تمام شروط قانونی را دارد و به مثابه ابلاغ واقعی می‌باشد.

اسپرت مایکت برای ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی، نیاز به موافقت شما هنگام ثبت‌نام دارد. شما با استفاده از این ایمیل‌ها از تغییرات جدید، ویژگی‌ها یا فعالیت‌های تبلیغاتی اضافه شده به پلتفرم مطلع خواهید شد و هر زمانی که مایل به دریافت ایمیل تبلیغاتی نباشید، می‌توانید با کلیک بر روی لینک موجود در انتهای هر ایمیل تبلیغاتی، از دریافت اینگونه ایمیل‌ها انصراف دهید.

شما موافقت خود را اعلام می‌کنید که اسپرت مایکت هرگونه اصلاحیه در قرارداد کاربر که بر تعهدات و حق و حقوق شما (تحت توافق نامه کاربر مطابق با شرایط قرارداد کاربر) تاثیر می‌گذارد، را به اطلاع شما برساند. همچنین شما موافقت خود را اعلام می‌کنید که بایا به صلاحدید خود و بدون توافق و تایید شما ممکن است در هر زمان با ارسال اطلاعیه اصلاحیه در پلتفرم، اصلاحات غیراساسی اعمال کند.

قوانین و مقررات ذکر شده در اسپرت مایکت ممکن است در طول زمان تغییر کند، بنابراین شما مکلف به بررسی قوانین و مقررات در هر بار استفاده از آن می‌باشید و استفاده از اسپرت مایکت به معنی پذیرش تغییر در قوانین و مقررات آن است. اگر بعد از تغییر، شما همچنان از اسپرت مایکت خرید نمایید، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌ اید.

پرداخت امن اسپرت مایکت
سیستم پرداخت امن اسپرت مایکت به این معنی است که پرداخت سفارشات در پلتفرم بصورت آنلاین (درگاه رسمی بانک های سامان,ملت,پاسارگاد,صادرات) یا با استفاده از کیف پول و یا ترکیبی از این دو روش خواهد بود. ممکن است در آینده روش های پرداخت دیگری به اسپرت مایکت افزوده شود.

اطلاعات و مشخصات شما
شما به اسپرت مایکت حق استفاده غیر انحصاری، همه جانبه، غیر قابل فسخ، حق امتیاز و بدون مجوز را برای استفاده از اطلاعات یا مطالبی که در اختیار اسپرت مایکت قرار می‌دهید، برای اهداف اسپرت مایکت و انجام تبلیغات اعطا می‌کند.

استفاده از sportmyket.com
در هنگام استفاده از sportmyket.com نباید کارهای زیر را انجام دهید:

- ثبت اطلاعات، محتوا یا مواردی در دسته یا گروه نامناسب.
- ثبت اطلاعاتی که نادرست، جعلی، گمراه کننده، افترا آور، غیرقانونی، تهدیدکننده و به طور منطقی آزاردهنده باشد.
- ثبت نظرات، پرسش‌ها یا پاسخ‌هایی که ماهیت واقعی ندارند، از جمله اظهارنظرهای نژادپرستانه، فحاشی، سوء استفاده از کاربران دیگر، بی‌احترامی به سایر ادیان و فرهنگ‌ها یا اظهارنظرهای تحقیرآمیز و نامناسب دیگر.
- ثبت اطلاعات یا مطالب ناپسند، ممنوعه یا هرگونه موارد ناشایست.
- ثبت اطلاعات یا محتوایی که ممکن است دارای محتوا سیاسی توهین‌آمیز یا انتقادی یا مغایر با منافع عمومی باشند.
- دستکاری یا تلاش برای دستکاری sportmyket.com به هر روشی.
- هر اقدامی که باعث تضعیف سیستم‌های بازخورد و رتبه‌بندی sportmyket.com شود (مثل نمایش، وارد کردن یا برداشت اطلاعات مرتبط با پلتفرم یا استفاده از چنین اطلاعاتی برای اهداف غیر مرتبط با اسپرت مایکت).
- در اختیار گذاشتن حساب پلتفرم (از جمله بازخورد) و نام کاربری خود به شخص دیگری
- توزیع ویروس، تروجان، کرم، ربات یا سایر فناوری‌های برنامه‌نویسی رایانه‌ای که ممکن است به sportmyket.com یا دیگرکاربران پلتفرم آسیب برساند.
- هر اقدامی که بار غیرمنطقی یا نامتعارفی را بر زیرساخت‌های اسپرت مایکت تحمیل کند.
- تلاش برای ایجاد اختلال در کار پلتفرم اسپرت مایکت.
- تلاش برای تصاحب حساب کاربری دیگر کاربران، هک یا فیشینگ پلتفرم یا حساب‌های کاربری و موارد مربوط به آن
- کپی، اصلاح یا توزیع محتوای پلتفرم با نقض حق کپی رایت یا علایم تجاری پلتفرم
- نقض قوانین، مقررات، دستورالعمل‌ها، حقوق شخص ثالث یا سیاست‌های مربوطه

شما موارد ذیل را متعهد شده و ضمانت می‌کنید:
• شما 18 سال یا بیش از 18 سال سن دارید.
• اگر نماینده شرکت هستید، اختیار تام یا تعهد آن شرکت را دارید.
• شما دارنده حق، عنوان و اختیار کامل در معامله و ارائه این اقلام می‌باشید.
• شما باید از کلیه قوانین و مقررات داخلی و بین المللی مربوط به استفاده از پلتفرم پیروی کنید.

مراحل پیگیری موارد برگشتی:
• کالا به دلیل خطای اسپرت مایکت ظرف 7 روز از تاریخ دریافت توسط مشتری / خریدار، عودت داده شود (کالا با اطلاعات اظهاری اسپرت مایکت یکسان نیست، معیوب است و غیره).
• کالا توسط مشتری / خریدار به نشانی که اسپرت مایکت اعلام می‌کند با هزینه مشتری / خریدار ارسال می‌گردد(در صورت مرجوعی سلیقه ای).
• اسپرت مایکت حداکثر ظرف یک هفته از زمان تحویل کالا توسط مشتری، موضوع را بررسی می‌نماید.
• در صورت صحت ادعای مشتری / خریدار، هم هزینه حمل عودت کالا و هم هزینه به مشتری عودت داده می‌شود.
• در صورت عدم تایید ادعای مشتری، کالا با هزینه مشتری به نشانی مشتری ارسال می‌گردد.
• کالای به دلیل اشتباه خریدار ظرف مدت 7 روز از تاریخ دریافت توسط مشتری / خریدار، عودت داده می‌شود (کالا در حالت و شرایط اصلی هنگام خرید، عودت داده می‌شود).
• کالا توسط مشتری / خریدار به نشانی که اسپرت مایکت اعلام می‌کند با هزینه مشتری / خریدار ارسال می‌گردد.
• اسپرت مایکت حداکثر ظرف یک هفته از زمان تحویل کالا توسط مشتری، موضوع را بررسی می‌نماید.
• در صورت عدم تغییر حالت و شرایط کالای تحویلی، هزینه کالا به مشتری عودت داده می‌شود.
• در صورت تغییر حالت و شرایط کالای تحویلی، کالا با هزینه مشتری به نشانی مشتری ارسال می‌گردد.

انصراف از دسترسی و یا عدم عضویت
مطابق با این توافقنامه اسپرت مایکت می‌تواند با در نظر گرفتن کلیه حقوق و قوانین، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، هرگونه عضویت و یا دسترسی شما به پلتفرم را بدون محدودیت در نقض این توافق نامه محدود، معلق یا لغو کند.

چنانچه به دلیل بروز حوادث غیرمترقبه از قبیل جنگ، شورش، سیل، زلزله، حریق و نظایر آن که از اراده طرفین خارج، حوادث نوظهور، غیرقابل پیش‌بینی و یا غیرقابل برطرف نمودن باشد و ایفای تعهدات از ناحیه یکی از طرفین را غیرممکن سازد، قرارداد به حالت تعلیق درمی‌آید و اگر این وضعیت بیش از یک ماه ادامه یابد و طرفین در مورد آن به توافق نرسند، این مدت به مدت قرارداد افزوده می‌شود. در صورت بروز اختلاف مطابق مفاد قراردادی رفع اختلاف می‌گردد و در صورت بروز اختلاف در تشخیص شرایط فورس ماژور، نظر اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران مناط اعتبار است. نوسانات قیمت ارز و یا وفور و یا کمبود کالا در بازار فورس ماژور نیست.

قوانین حاکم
اسپرت مایکت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. برخی از این قوانین عبارتند از:

- قانون تجارت
- قانون تجارت الکترونیکی
- قانون مدنی
- قانون مسئولیت مدنی
- قانون نظام صنفی کشور
- قوانین و مقررات مالیاتی
- قانون جرایم رایانه‌ای
- قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان
- قانون مبارزه با پولشویی
- قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز
- قانون تعزیرات حکومتی
- قانون مبارزه با مواد مخدر
- قانون مواد خوردنی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی