در‌باره ما

بازدید: 4676

فروشگاه اسپرت مایکت
فروشگاه اینترنتی اسپرت مایکت دقیقأ در مورخه 1397/06/11 تاسیس و در مورخه 1401/08/04 بعنوان زیر مجموعه شرکت پیشتازان آروین نیتا به شماره ثبت 603944 و شناسه ملی 14011617438 و کد اقتصادی 14011617438 و با مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی از (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت) دارای مجوز انتشار و کد شامد اپلیکیشن :  1-0-63-873970-2-1 از (مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی) فعالیت مینماید و به مرور زمان فعالیت خود را گسترش و ادامه میدهد, همچنین زمینه‌ی تجاری ما(پوشاک ورزشی, تجهیزات ورزشی و هوازی) می‌باشد و این به طور روزافزون درحال گسترش است.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی چیست؟

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد تجارت الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد تجارت الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه نماد می باشد.

انجمن کسب و کارهای اینترنتی چیست؟

انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، چرا که بر این امر واقف است رشد اقتصادی کشور عزیزمان و اشتغال فرزندانمان در گرو رشد روز افزون این عرصه نهفته است، انجمن بر این امر اذعان دارد که حضور حمایت گر دولت در این عرصه ضامن رشد و توسعه این زیست بوم (اکوسیستم) است و بر خود لازم می داند با حضور در مجامع دولتی و قانونگذاری و با ارائه دغدغه ها، در نقش آفرینی دولتی موثر باشد؛ از سوی دیگر انجمن می کوشد تا با همراهی اعضای خود حامی مصرف کنندگان باشد تا بدین ترتیب فرهنگ نوینی که این زیست بوم (اکوسیستم) فراهم آورده است را در راستای خدمت به مردم سرزمینمان ایران استفاده نماید چرا که براستی ایشان شایسته بهترین ها هستند.

فلسفه و اهداف

- فروشگاه اینترنتی اسپرت مایکت فلسفه کاری ساده‌ای را دنبال می‌کند: وقف کردن استعداد و مجموعه خود در جهت ایجاد محصولات و خدمات برتر که به داشتن جامعه ای بهتر کمک می‌کند. در راستای نیل به این هدف، اسپرت مایکت ارزش والایی را برای افراد و مجموعه خود قائل است.  

اهداف فروشگاه (هدف‌های درون‌سازمانی)

. عرضه‌ی بهترین محصولات و خدمات
· عرضه‌ی محصولات و خدماتی که رضایت کامل مشتریان را حاصل کند
· حفظ جایگاه اول در بین فروشگاه‌های اینترنتی در همان خط کسب و کار

تعهد ما

- فروشگاه ما متعهد به رعایت قوانین و مقررات کشوری و نیز اجرای منشور اخلاقی جهانی و سختگیرانه‌ای برای کلیه زیر‌مجموعه خود می‌باشد. این فروشگاه معتقد است مدیریت اخلاقی نه تنها ابزاری برای واکنش به تغییرات سریع در محیط کسب و کار کشوری است، بلکه به عنوان وسیله‌ای برای ایجاد اعتماد در ذینفعان مختلف خود، از جمله مشتریان، مدیران، کارمندان، شرکای تجاری و جوامع محلی نیز می‌باشد. فروشگاه اسپرت مایکت با هدف تبدیل شدن به یکی از پایبندترین فروشگاه‌های کشور به اصول اخلاقی، همچنان به آموزش و پرورش کارمندان خود ادامه می‌دهد و دستگاه‌های نظارتی را روی کار می‌آورد، ضمن اینکه مدیریت فروشگاهی عادلانه و شفافی را نیز در پیش می‌گیرد.

- ما مطابق با قانون و اصول اخلاقی کسب و کار به رقابت عادلانه می‌پردازیم.

- ما از کلیه قوانین کشور تبعیت می‌کنیم، به ترتیب رقابت در بازار توجه می‌کنیم و به شکلی عادلانه دست به رقابت می‌زنیم. ما از طریق روش‌های غیرقانونی و برگرفته از اصول اخلاقی نادرست تجاری به سودآوری ناعادلانه وارد نمی‌شویم. ما در انجام فعالیت‌های تجاری خود اقدام به گرفتن یا دادن هدیه و رشوه یا ضیافت نمی‌کنیم.

اطلاعات اسپرت مایکت

دفتر مرکزی: تهران - منیریه - مرکز تجاری حکمت ایرانیان - طبقه دوم اداری- واحد 16/1(شنبه تا جمعه 9 الی ۱۸ به جز ایام تعطیل رسمی)

فروشگاه حضوری:

شعبه 1: تهران - منیریه - مرکز تجاری حکمت ایرانیان - طبقه همکف تجاری- واحد 17(شنبه تا پنج شنبه 11 الی 20 به جز ایام تعطیل رسمی)

شعبه 2: تهران - منیریه - مرکز تجاری حکمت ایرانیان - طبقه منفی 1 تجاری- واحد 55(شنبه تا پنج شنبه 11 الی 18 به جز ایام تعطیل رسمی)

خدمات پس از فروش: لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش اسپرت مایکت از طریق پست، تنها به صندوق پستی 1113611989 ارسال کنید. (شما می‌توانید از طریق فرم درخواست مرجوعی با هماهنگی اقدام به بازگردانی کالا کنید)

تماس با گارانتی: برای پیگیری کالاهایی که با کارت گارانتی یا فاکتور رسمی اسپرت مایکت به فروش می رسند با شماره 33632199-021 تماس بگیرید.

کلام آخر
ما یک شهروند اینترنتی هستیم که در قبال جامعه خود مسئولیت داریم.ما در مقام یک شهروند اینترنتی، به تعهدات اساسی خود صادقانه عمل می‌کنیم.
ما در جهت افزایش اعتماد نسبت به مسئولیت و تعهد فروشگاه به عنوان عضوی از جامعه گام برمی‌داریم. ما برای اشتغال‌زایی امن سخت‌کوشانه تلاش می‌کنیم و مسئولیت خود در قبال پرداخت مالیات را حقیقتاً درک می‌کنیم.هیچ مطلبی یافت نشد