در‌باره ما

بازدید:

فروشگاه اسپرت مایکت
دقیقأ در مورخه ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ تأسیس و با گذشت زمان مجوعه خود را گسترش داد همچنین زمینه‌ی تجاری ما(پوشاک/کتانی/ملزومات ورزشی)می‌باشد و این به طور روزافزون درحال گسترش است.

اطلاعیه

از مورخه 1399/02/01 سایت برند اسپرت بعنوان زیرمجموعه فروشگاه اسپرت مایکت فعالیت میکند و تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به فروشگاه اسپرت مایکت می باشد.

فلسفه و اهداف

-فروشگاه اینترنتی sportmyket فلسفه کاری ساده‌ای را دنبال می‌کند: وقف کردن استعداد و مجموعه خود در جهت ایجاد محصولات و خدمات برتر که به داشتن جامعه ای بهتر کمک می‌کند. در راستای نیل به این هدف، sportmyket ارزش والایی را برای افراد و مجموعه خود قائل است.

اهداف فروشگاه (هدف‌های درون‌سازمانی)

. عرضه‌ی بهترین محصولات و خدمات
· عرضه‌ی محصولات و خدماتی که رضایت کامل مشتریان را حاصل کند
· حفظ جایگاه اول در بین فروشگاه‌های اینترنتی در همان خط کسب و کار

تعهد ما

-فروشگاه ما متعهد به رعایت قوانین و مقررات کشوری و نیز اجرای منشور اخلاقی جهانی و سختگیرانه‌ای برای کلیه زیر‌مجموعه خود می‌باشد. این فروشگاه معتقد است مدیریت اخلاقی نه تنها ابزاری برای واکنش به تغییرات سریع در محیط کسب و کار کشوری است، بلکه به عنوان وسیله‌ای برای ایجاد اعتماد در ذینفعان مختلف خود، از جمله مشتریان، مدیران، کارمندان، شرکای تجاری و جوامع محلی نیز می‌باشد. فروشگاه اسپرت مایکت با هدف تبدیل شدن به یکی از پایبندترین فروشگاه‌های کشور به اصول اخلاقی، همچنان به آموزش و پرورش کارمندان خود ادامه می‌دهد و دستگاه‌های نظارتی را روی کار می‌آورد، ضمن اینکه مدیریت فروشگاهی عادلانه و شفافی را نیز در پیش می‌گیرد.

                                                                  

-ما مطابق با قانون و اصول اخلاقی کسب و کار به رقابت عادلانه می‌پردازیم.

-ما از کلیه قوانین کشور تبعیت می‌کنیم، به ترتیب رقابت در بازار توجه می‌کنیم و به شکلی عادلانه دست به رقابت می‌زنیم. ما از طریق روش‌های غیرقانونی و برگرفته از اصول اخلاقی نادرست تجاری به سودآوری ناعادلانه وارد نمی‌شویم. ما در انجام فعالیت‌های تجاری خود اقدام به گرفتن یا دادن هدیه و رشوه یا ضیافت نمی‌کنیم.

کلام آخر
ما یک شهروند اینترنتی هستیم که در قبال جامعه خود مسئولیت داریم.ما در مقام یک شهروند اینترنتی، به تعهدات اساسی خود صادقانه عمل می‌کنیم.
ما در جهت افزایش اعتماد نسبت به مسئولیت و تعهد فروشگاه به عنوان عضوی از جامعه گام برمی‌داریم. ما برای اشتغال‌زایی امن سخت‌کوشانه تلاش می‌کنیم و مسئولیت خود در قبال پرداخت مالیات را حقیقتاً درک می‌کنیم.

      

تماس با ما  قوانین و مقرراتهیچ مطلبی یافت نشد