فیلتر


لوازم پوششی و محافظتی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

1 2 3 ... 12 13 14

لوازم پوششی و محافظتی

بدون شک شما نیز نسبت به اهمیت ورزش بر سلامت جسمی، جلوگیری از استرس و بهبود شرایط روحی خود خبر دارید. ولی اگر ورزش به صور نادرست انجام شود می‌تواند آسیب‌هایی جدی و جبران‌ناپذیر به شما وارد کند. برای جلوگیری از وقوع چنین آسیب‌ها و داشتن تجربه‌ای رضایت‌بخش از ورزش نیازمند استفاده از لوازم پوششی و محافظتی ورزشی هستید. بسیاری از ورزشکاران نسبت به استفاده از این وسایل کم‌توجهی می‌کنند و آن‌ها را جدی نمی‌گیرند اما ورزشکاران حرفه‌ای و کارشناسان ورزشی نسبت به اهمیت لوازم پوششی و محافظتی تاکید ویژه‌ای دارند. 

انواع لوازم پوششی و محافظتی ورزشی

مدل‌های فراوانی از لوازم محافظتی ورزشی در بازار وجود دارد. برخی از این وسایل برای ورزش‌های خاصی به صورت اختصاصی طراحی شده‌‌اند و تعدادی دیگر برای اکثر ورزش‌ها و تمرینات قابل استفاده هستند. مواد اولیه سازنده این لوازم با یک‌دیگر فرق دارد و کیفیت و نحوه طراحی آن‌ها بر طول عمرشان موثر است. ورزشکاران آماتور نیز نسبت به ورزشکاران حرفه‌ای از لوازم پوششی متفاوتی استفاده می‌کنند. برخی از این لوازم محافظتی نیز حین آموزش ورزش‌های رزمی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
مچ بند: مچ بند یکی از متداول‌ترین لوازم ورزشی است که ورزشکاران حرفه‌ای و مبتدی از آن استفاده می‌کنند. این وسیله بیشتر در بدنسازی‌ به کار گرفته می‌شود و کارکردش این است تا فشار وارده به تاندون‌های دست را کم کند و نگذارد آسیب ببینند.
زانو بند بدنسازی: نزدیک به نیمی از آسیب‌های بدنسازی به بخش زانو تعلق دارد. استفاده از زانوبند به شما کمک می‌کند تا مانع از آسیب‌دیدگی زانوان خود شوید و بتوانید وزنه‌های سنگین‌تری را بلند کنید. زانوبند بدنسازی فشار وارده به مفصل‌های شما را نیز کاهش می‌دهد.
زانو بند والیبال: برای جلوگیری از ضربه دیدن زانوها و مفاصل پا در حین بازی والیبال نیازمند استفاده از زانوبند مخصوص هستید. این لوازم در حین تمرین و مسابقه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.
ساق‌بند: در بسیاری از ورزش‌ها نظیر فوتبال، حفاظت از پا اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل باید از ساق بند استفاده کنید تا دچار شکستگی و ضرب دیدگی نشود. ساق بند برای اسکیت نیز مورد استفاده قرار میگیرد.
کمربند بدنسازی: کمربند بدنسازی یکی از لوازمی است که برای کاهش فشار ناشی از زدن وزنه‌های سنگین به کمر استفاده می‌شود.

برندهای سازنده انواع لوازم پوششی و محافظتی ورزشی

شرکت‌های فراوانی در سراسر جهان تجهیزات محافظتی ورزشی را تولید می‌کنند. به عنوان مثال شرکت مک دیوید که در ایالات متحده آمریکا است تجهیزات بستکبال را می‌سازد. برندهای چیبو و میسون نیز به ترتیب در آلمان و چین تولید می‌شوند.

خرید اینترنتی لوازم پوششی و محافظتی ورزشی از اسپرت مایکت

برای خرید انواع لوازم  ورزش های هوازی و بدنسازی مانند تجهیزات و لوازم بدنسازی و هوازی، پوششی و محافظتی ورزشی باید دقت و توجه زیادی داشته باشید. شما می‌توانید این محصولات را به شکل اصل از فروشگاه اسپرت مایکت خریداری کنید. این لوازم قیمت‌های متفاوتی دارند و بهای مدل‌های اروپایی و آمریکایی آن‌ها از برندهای چینی و ایرانی گران‌تر است.