درخواست مرجوعی

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های ما بوده است و اسپرت مایکت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب‌سایت اسپرت مایکت، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند (مانند کالاهای گروه‌ پوشاک, هوازی, ورزش های توپی, بدنسازی, رزمی و ..) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  تا هفت روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد.

شرایط بازگشت

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش اسپرت مایکت جداً، خودداری کنید.

- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند دفترچه راهنما، کارت گارانتی،لیبل و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت کاغذجداگانه‌ای بنویسید.)

- درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس sportmyket@gmail.com ایمیل کنید.
- بسته خود را پس از هماهنگی به آدرس زیر ارسال کنید.

استان تهران - شهر تهران - منیریه - مرکز تجاری حکمت ایرانیان - طبقه همکف - واحد17 - اسپرت مایکت

- مطالعه قوانین و مقررات

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش اسپرت مایکت برسد، هزینه‌های ارسال به اسپرت مایکت است.